Úterý (7. Červenec) 
Vyhledávání TV pořadu:

114 Tv stanic. Osobní nastavení Horizontální zobrazení

Minulé pořady
Aktuální pořady
ČT1 ČT2 Nova TV Prima Prima Cool

10:20

12:00

Jára Cimrman ležící, spící (čb., kom., ČS, 1983) HD
12:00

Zprávy ve 12 (Česko)
12:20
12:30

Arabela (ser., ČS, 5, 1979) - Arabela na útěku
13:00

Doktorka Quinnová (dobrodr. ser., USA, 1993) - Nikdy není pozdě
13:45

Trumfy Miroslava Donutila (zábav. ser., Česko, 2011)
14:40

Kojak(12) (krimiser., USA, 6/118, 1973) HD - Sestra Marie
15:30

Panství Downton (ser. (drama), VB, 5, 2010) HD
16:20

Cestománie (seriál, Česko, 1999) - Argentina - Chile - Drsnou Patagonií
16:50

AZ-kvíz (věd. soutěž, Česko) HD
17:20

Všechnopárty (záb. pořad, Česko)
18:00
18:25

Taxík (záb. pořad, Česko)
18:55
19:00

Události (Česko) HD

09:25

10:55

Old Surehand (dobr., Jugoslávie/SRN, 1965) HD
10:55

Vězněm v cizině (dok. ser., VB, 6/13, 2007) HD - Panama: Lovci orchidejí
11:40

Lidské tělo (pop. věd. ser., VB, 3, 1998) - První krůčky
12:35

Strážci pralesa (dok., Francie, 2007) HD
13:25

Přežili rok 2000(16) (dok. ser., Česko, 2009) - Zachráníme supy?
13:45

Největší tankové bitvy (dok. ser., Kanada, 2010) HD - Povstání
14:35

Neznámá Země - Svět podle Thora Heyerdahla
14:55

Letečtí stíhači v boji (dok., 4) HD - Krvavý den
15:45

Oleg Peňkovskij - špión ve službách míru(12)HD

.

16:35

Vesmír(12) (pop. věd. ser., 6) HD - Nebezpečné komety a planetky
17:20

Konec světa tichaHD

Začínáme rozumět řeči mořských savců. Dovolíme, aby tito inteligentní tvorové ztratili schopnost komunikace v hlubinách moří?

18:15

Cestománie (seriál, Česko, 1999) - Brazílie - Mezi prameny a proudy
18:45

Večerníček (pohád., Česko) HD - Pohádky z mechu a kapradí
18:55

Země kadidlové stezkyHD

(7/10)
Putování hudebníka a filmaře Martina Kratochvíla po jedné z nejstarších obchodních tras světa. Dokumentární cyklus.

19:15

Do neznáma (ser. (drama), USA, 7, 2005) - Pod kůží
19:40

Postřehy odjinud (dok. ser., Česko) HD - Turecko očima Milana Fridricha - O turecké kuchyni

10:30

11:40

Kriminálka Anděl (krimiser., Česko, 5, 2008) (St)HDHard of hearing - Klíč
11:40

Česko za zázraky a tajemstvím (St)HD

Tajemství úspěchu

12:15

Tescoma s chutí (záb. pořad) (St)
12:20

Doktorka z Dixie (komed. ser., USA, 12, 2011) (St)
Doktorka z Dixie
13:20

Beze stopy(12) (krimiser., USA, 15, 2002) (St) - Kufr s penězi
14:15

Mentalista (krimiser., USA, 12, 2008) (St) - Rudé autíčko
15:15

Ordinace v růžové zahradě (seriál, Česko, 310, 2005) (St)Hard of hearing - Úrok na dítě
16:30

Máma (komed. ser., USA, 6, 2013) (St) (TV premiéra)
17:00
17:30

Dva a půl chlapa (komed. ser., USA, 1, 2003) (St) - Nangnangnangnang
18:05

Gympl s (r)učením omezeným (TV film, Česko, 5, 2011) HDHard of hearing - Nová úča
19:30

10:00

11:00

To je vražda, napsala (krimiser., USA, 14, 1984) - Pozdrav z Ruska
11:00

Žena zákona(12) (thriller, Francie, 24, 1996) - Svěření do péče
12:50

Wolffův revír (krimiser., Německo, 6, 2000) - Klíště
13:45

Komisař Rex (krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 17, 1998) HD - Zdánlivě snadný případ
14:45

Doktor z hor: Nové příběhy (seriál, Německo, 10, 2008) HD - Nejdelší noc
15:45

Utta Danella: Boj za lásku (ser. (drama), Německo, 2000)
17:40

Odpolední zprávy (Česko, 2013)
18:00

Prostřeno! (Česko) HD
18:55
19:25

Krimi zprávy (Česko)
19:40

10:25

10:50

Mrcha od vedle(12) (komed. ser., USA, 17, 2012) - Nevyužívej ostatní
10:50

Kdo přežije (real. show) - Nikaragua - 6. Nejhorší možný vývoj
11:50

Top Gear (magazín, 16, 2010)
12:55

Kravaťáci (komed. ser., USA, 5, 2011) - Bod zlomu
13:55

Mrcha od vedle(12) (komed. ser., USA, 18, 2012) - Obsazeno
14:20

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 18/22, 1989) - Jedeme na Sundance
14:50

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 19/22, 1989) - Má máma Mona
15:20

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 20/22, 1989) - Vše o Líze
15:50

Teorie velkého třesku(12) (komed. ser., USA, 5, 2007) - Mučivé metody soustředění
16:20

Futurama (kresl. ser., USA, 9, 1999) - Genům navzdory
16:50

Bořiči mýtů (dok. ser., USA, 9)
17:55

Hvězdná brána (sci-fi ser., USA, 16, 1997) - Poslední boj 1/2
18:50

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 1/22, 1989) - Sexy koláčky a hlupák v nesnázích
19:20

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 2/22, 1989) - Ztraceni s GPS
Večerní pořady
ČT1
line.gif
ČT2
line.gif
Nova TV
line.gif
Prima
line.gif
Prima Cool
line.gif
19:50

Festivalové vteřiny 2015 (záb. pořad, 2015) HD
20:00

Branky, body, vteřiny (sport. poř., Česko) HD
20:10

Nemocnice na kraji města (ser., ČS, 5, 1977) - Rozvod
21:05

Byl jednou jeden dům (ČS, 5, 1974) HD - Obvaziště Boccaccio
22:19

Výsledky losování Šťastných 10

Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

22:20

Komici na jedničku (dok. ser., Česko, 2010) - Miloš Kopecký
23:15

Tělo jako důkaz (ser., USA, 2010) HD - Padlý anděl
0:00

Případy detektiva Murdocha (ser., Kanada/VB, 2008) - Winstonův ztracený večer
0:45

AZ-kvíz (věd. soutěž, Česko)
1:10

Designtrend (magazín, Česko, 2010)
1:25
1:50

Postřehy odjinud (dok. ser., Česko) - Itálie očima Milana Fridricha - Ferrari aneb O království rychlosti
1:55

Hobby naší doby (seriál, Česko, 2010) HD

Letní speciál

2:25

Dobré ráno (show, Česko) HD
19:50
20:00

Filmová lázeňHD

Snímek velkolepě představí divákům půlstoletí existence karlovarského filmového festivalu od jeho vzniku až po všechny proměny v různých obdobích našich poválečných dějin.

21:20

Frida(16) (biografický film, USA/Kanada, 2002)
23:25
23:55

Město žen (komed. ser., USA, 2009) - Láska je dlouhá cesta
0:15

Špion (seriál, VB, 1, 2011) - Krycí název: Nula
0:35

Špion (seriál, VB, 2, 2011) - Krycí název: Bezdomovec
1:00

Objevování pravdy (dok. ser., USA, 2005) HD - Ztracený kmen Izraele, Lembové
1:45

Derren Brown: Magie a manipulace mysli (pop. věd. ser., 1, 2004) HD
2:10

Derren Brown: Magie a manipulace mysli (pop. věd. ser., 2, 2004)
2:35

Ta naše povaha česká (dok. ser.) - Zaplať za slunc
3:00

V zajetí železné opony (dok. ser., 23, 2006) - Přepadený potlach
3:15

Náš venkov (kult. mag., 2005) - Vesnická zabijačka
3:35

Zapomenuté výpravy (dok. ser., Česko, 2005) - Let do Tokia
20:20
22:35

Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti(16) (krimiser., USA, 7, 1999) (St) (TV premiéra) - Přehlídka marnivosti
23:30

Kyberagent (akční ser., USA, 8, 2014) (St)HD - Delta Force
0:20

Mentalista(16) (krimiser., USA, 12, 2008) (St) - Rudé autíčko
1:05

Máma (komed. ser., USA, 6, 2013) (St)
1:30
2:00

Doktorka z Dixie (komed. ser., USA, 12, 2011) (St)
2:40

Stalker (ser. (drama), USA, 3, 2014) (St)
3:50

Ordinace v růžové zahradě (seriál, Česko, 310, 2005) (St)Hard of hearing - Úrok na dítě
19:55

VIP zprávy (Česko)
20:15

Ecce Homo Homolka(12) (čb., kom., ČS, 1969)
21:55

Vylomeniny (záb. pořad, Česko, 2013)
22:50

Kriminálka Stuttgart(18) (krimiser., Německo, 2, 2009) HD - Tetování
23:50

Spravedlnost v krvi(18) (krimiser., USA, 7, 2010) - Noční můry
0:45

Hawaii 5-0(18) (krimiser., USA, 14, 2010) - Skandál
1:35

To je vražda, napsala (krimiser., USA, 14, 1984) - Pozdrav z Ruska
2:25

Wolffův revír(18) (krimiser., Německo, 6, 2000) - Klíště
3:10

Prima ZOOM Svět (magazín, Česko)
3:40

Nikdo není dokonalý (záb. pořad, Česko)
19:50

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 3/22, 1989) - Výměna bez záruky
20:15

Top Gear (magazín, 6, 2010) HD
21:25

Teorie velkého třesku (komed. ser., USA, 6, 2007) - Simulace důlní expedice
21:50

Partička (záb. pořad, Česko, 2011)
22:40

Megazkrat: Smrtící výpadek(18) (akční, USA, 1, 2012)
0:40

Partička (záb. pořad, Česko, 2011)
1:15

Kravaťáci (komed. ser., USA, 5, 2011) - Bod zlomu
2:00

Megazkrat: Smrtící výpadek(18) (akční, USA, 1, 2012)
3:25

Fakta X (sci-fi ser., USA, 22, 2010) - Oregonský vír a měňavec v hostinci