Pátek (31. Říjen) 
Vyhledávání TV pořadu:

113 Tv stanic. Osobní nastavení Horizontální zobrazení

Minulé pořady
Aktuální pořady
ČT1 ČT2 Nova TV Prima Prima Cool

05:59

08:45

Studio 6 (záb. pořad, Česko, 2011)
8:45

Vše o vaření (kuchař. p., Česko, 2013) HD
9:00

Hobby naší doby (seriál, Česko, 2010) HD
9:30

Legendární historky (záb. pořad, Česko, 2011) HD
10:20

Postřehy odjinud (dok. ser., Česko) - Wales očima Petra Voldána - Lžíce lásky
10:30

Toulavá kamera (dok. pásmo, Česko)
11:00

Vyprávěj (seriál, Česko, 17, 2009) HD - Smrt Brežněva
12:00

Zprávy ve 12 (Česko)
12:20
12:30

Sama doma (záb. mag., Česko) HD
14:00

Vše o vaření (kuchař. p., Česko, 2013) HD
Vše o vaření
14:15

Banánové rybičky (talk show, Česko, 2000) - Jak přežít příbuzné
14:40

Na cestě (dok. ser.) - po Valašsku
15:05

Profesionálové (krimiser., VB, 43, 1977) - Dvojí přístup
16:00

Na stopě (Česko)
16:25

Třída 8.A (reality-ser., Česko, 2014) HD (Repríza)
17:10

Polopatě (Česko, 2013) HD
17:55
18:00
18:25

Toulavá kamera vychutnává Česko (ser., Česko, 2010) HD (TV premiéra) - Uherskohradišťsko a Přerovsko
18:55
19:00

Události (Česko) HD
19:50

Branky, body, vteřiny (sport. poř., Česko) HD

05:59

08:30

Dobré ráno (show, Česko) HD
8:30

Kouzelná školka (pro děti, Česko) Hard of hearing
9:00

Království divočiny (dok. pásmo, Japonsko, 2006) HD - Darwinovy pěnkavy
9:30

Škola otců (čb., drama, ČS, 1957) Hard of hearing
11:10

Angkor: Pohlcená civilizaceHD

Fascinující osudy velkoměsta, které pohltila příroda. Francouzský dokument.

12:05

Peking, město proměn

Atraktivní pohled do metropole Číny. Švédský dokument.

13:00

Planeta Země (pop.věd., 8) HD - Džungle
13:50

Bojovníci s klimatem (dok., Česko, 2013) - Palivo budoucnosti
14:00

Chcete mě? (2010) Hard of hearing
14:30

Bitvy starověku (pop. věd. ser., 2009) HDHard of hearing - Jozue - Biblické válčení
15:15

Dobrodružství vědy a techniky (pop. věd. ser., 2006) - Řeka legend
16:00

Věda na vlastní kůži (seriál, Francie, 2011) HD
16:55

Zapomenuté výpravy (dok. ser., Česko, 2005) HD - Cesta do Amry
17:20

Lidské smysly (pop. věd. ser., VB, 3, 2003) Hard of hearing - Hmat a zrak
18:10

Moje rodina (komed. ser., VB, 12, 2000) - Kniha lásky
18:45

Večerníček (pohád., Česko) - O Kanafáskovi
18:55

Fenomén Underground (dok. ser., Česko, 2014) HD - Andělské vlasy

05:55

08:50

Snídaně s Novou (záb. pořad)
8:50
9:10

Ulice (ser., Česko, 2694, 2005) (St)Hard of hearing
10:05

Ordinace v růžové zahradě(12) (seriál, Česko, 526, 2005) (St)Hard of hearing - Lež má krátké nohy
11:25

Dva a půl chlapa (komed. ser., USA, 12, 2003) (St)
11:50

Tescoma s chutí (záb. pořad)
12:00
12:25

Vražedná čísla(12) (krimiser., USA, 8, 2005) (St) - 36 hodin
13:20

Odložené případy(12) (krimiser., USA, 1, 2005) (St) - Rodina
14:20

Dr. House (ser., USA, 8, 2004) (St)Hard of hearing - Týmová práce
15:15

Ordinace v růžové zahradě (seriál, Česko, 146, 2005) (St)Hard of hearing - Nesmíš mi odejít
16:35

Dva a půl chlapa (komed. ser., USA, 13, 2003) (St)
17:00
17:25

Kriminálka Miami(16) (krimiser., USA, 2002) (St) - Jeden z nás
18:25

Ulice(16) (ser., Česko, 2695, 2005) (St)Hard of hearing
19:30

07:40

08:30

M*A*S*H (ser., USA, 204, 1972)
8:30

M*A*S*H (ser., USA, 205, 1972)
9:20

To je vražda, napsala (ser., USA, 9, 1984) - Tajný výbor
10:25

Walker, Texas Ranger (akční ser., USA, 5, 1993) - Mor
11:25

Místo činu: Mnichov (krimi, Německo, 11, 2000) - Mládeži nepřístupno
13:25

Wolffův revír (krimiser., Německo, 2, 2000) - Bombarďák
14:25

Doktor z hor: Nové příběhy (ser., Německo/Rakousko, 8, 2008) - Muži a ženy
15:25

Castle na zabití (akč. kom. ser., USA, 6, 2009) - Démoni
16:25

Komisař Rex (krimiser., Rakousko/Německo/Itálie, 4, 1996) - Vražedná vášeň
17:30

Odpolední zprávy (Česko, 2013)
18:00

Prostřeno! (Česko)
18:55
19:25

Krimi zprávy (Česko)
19:40

07:30

07:50

7:50

Ztraceni (dobrodr. ser., USA, 11/24, 2004) - Chata uprostřed džungle
8:40
9:05

Futurama (kresl. ser., USA, 1, 1999) - Benderovo parádní terno 1/4
9:35

Scrubs: Doktůrci (ser., USA, 19, 2001) - Můj taťka
10:05

Scrubs: Doktůrci (ser., USA, 20, 2001) - Moje nejhlubší přesvědčení
10:35

Kdo přežije (real. show) - Samoa - 14. Víc hlav víc ví
11:35

Faktor strachu (reality-ser., USA, 4, 2001)
12:35

Akta X (ser., USA, 18, 2000) - Vienen
13:35

Jmenuju se Earl (komed. ser., USA, 16, 2005) - Ukradl motorku
14:05

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 18/22, 2004) - Chyť je, když to dokážeš
14:35

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 19/22, 2004) - Super Simpson
15:05

Bořiči mýtů (dok. ser., USA, 2, 2003)
16:10

Ztraceni (dobrodr. ser., USA, 12/24, 2004) - Není nad to být doma 1/2
17:10

Jmenuju se Earl (komed. ser., USA, 17, 2005) - Zkažená dovolená
17:40

Grimm (mysteriózní ser., USA, 15, 2011) - Kdysi jsme byli bohové
18:30

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 20/22, 2004) - Takoví jsme nebyli
18:55

Simpsonovi (kresl. ser., USA, 21/22, 2004) - Nepřátelé státu
19:20

Kdo přežije (real. show) - Samoa - 15. Finálová čtyřka
Večerní pořady
ČT1
line.gif
ČT2
line.gif
Nova TV
line.gif
Prima
line.gif
Prima Cool
line.gif
20:00

Neviditelní (seriál, Česko, 9, 2014) HD (TV premiéra)
Neviditelní
21:00

13. komnata (dok. ser., Česko) (TV premiéra) - Jana Kačera
21:29
21:30

Všechnopárty (záb. pořad, Česko) HD
22:25

Hitparáda televizní zábavy (záb. pořad, Česko, 2007)
23:20

Perlivý kyanid (krimi, Francie, 2013)
0:55

Pečený sněhulák (záb. pořad, Česko, 9, 2014) HD (Repríza)
1:25

Sama doma (záb. mag., Česko) HD
2:55

Dobré ráno (show, Česko) HD
19:50
20:00

Kouzla přírody (dok., VB, 2, 2012) - Travnaté pláně
20:55

Panství Downton (ser. (drama), VB, 9, 2010)
21:45

Zločin (krimiser., Dánsko/Norsko/Švédsko, 9, 2007)
22:45

Víkend na Zuydcoote(16) (válečné dr., Francie, 1964)
0:45

Kluci jsou zpět(12) (drama, Austrálie/VB, 2009)
2:25

Babylon (krát. f./dok., Česko) HD
2:50

Ta naše povaha česká (dok. ser., 2007) HD - Nenasytný národ
3:20

Zašlapané projekty (dok. ser., 2009) - Hurikan šanci nedostal
3:35
20:20

Snowboarďáci (kom., Česko, 2004) Hard of hearing (TV premiéra)
Snowboarďáci
22:30

96 hodin(12) (akční, USA/Francie, 2008) (St)
0:20

Kriminálka Miami(16) (krimiser., USA, 2002) (St) - Jeden z nás
1:10

Dr. House (ser., USA, 8, 2004) (St)Hard of hearing - Týmová práce
1:55
2:25

Prásk! (záb. pořad, Česko)
3:20

DO-RE-MI (show, Česko)
19:55

VIP zprávy (Česko)
20:15

Zrození planety opic(12) (sci-fi akční f., USA, 2011)
22:25

Červený drak(18) (thriller, USA/Německo, 2002)
1:05

Krvavý román (čb., horor, ČS, 1992)
2:50

Doktor z hor: Nové příběhy (ser., Německo/Rakousko, 8, 2008) - Muži a ženy
3:35

Wolffův revír (krimiser., Německo, 2, 2000) - Bombarďák
20:15

Graceland (ser. (drama), USA, 10, 2013) - Skrytá kamera
21:20

Graceland (ser. (drama), USA, 11, 2013) - Královský hrad
22:20

Návrat vraždících bestií

Na odlehlém ostrově se natáčí reality show. Starý kapitán, který měl doručit potřebné věci, by odsud zase co nejrychleji zmizel. A jeho temné obavy o číhajícím nebezpečí se brzy naplní. Filmový štáb se stane terčem útoku neznámých krvežíznivých bestií.

0:10

Za branami pekla (drama, USA, 1997)
1:55

Star Trek: Vesmírná loď Voyager(12) (sci-fi ser., USA, 4, 1995) - Nemesis
2:40

Za branami pekla (drama, USA, 1997)